Czy kobiety naprawdę wolą łobuzów?

Preferencje kobietaWśród mężczyzn panuje powszechna opinia mówiąca o tym, że kobiety wolą mężczyzn wulgarnych i agresywnych, nie zwracając uwagi na panów ustatkowanych. Z tego względu wielu przedstawicieli płci męskiej drastycznie zmienia sposób życia, próbując zdobyć kobietę. Jednak czy kobiety naprawdę wolą łobuzów?

Kobiety są zainteresowane konkretnymi cechami, których posiadaczami są tzw. łobuzy, a nie zwykli mężczyźni. Jakie są to cechy?

Pewność siebie

Kobietom przeważnie nie podoba się wulgarność i agresja, a pewność siebie. Panie nie lubią spędzać czasu z mężczyzną, który nie potrafi wykonać żadnego kroku, a to one muszą do wszystkiego doprowadzać. Powszechnie uważa się, że pewność siebie jest jedną z najważniejszych męskich cech. Jest to jeden z powodów wyboru niegrzecznych mężczyzn - ich zachowanie nacechowane jest pewnością siebie, której brakuje u panów cichych i spokojnych.

Umiejętność podejmowania decyzji

Czymś, co szczególnie denerwuje kobiety, jest niemożność podejmowania decyzji przez mężczyznę, która doprowadza do przymusu planowania i organizowania wszystkiego przez panią. Dziewczyna nie będzie się długo interesować takim typem przedstawiciela płci męskiej. Panie lubią być zaskakiwane i często wolą brać udział w jakimś wydarzeniu niż je organizować. Dlatego też zrywają kontakt z mężczyzną, który nie będzie potrafić niczego przygotować. W takim przypadku pojawia się myśl o nieudanych oświadczynach w przyszłości, a nawet nieumiejętnej próbie zorganizowania ślubu.

Obrona

Łobuz sprawia wrażenie mężczyzny, który poradzi sobie w każdej sytuacji, także w tych niebezpiecznych, co jest ogromnym kontrastem do mężczyzny cichego. Ten pierwszy typ mężczyzny będzie umieć obronić kobietę w sytuacji zagrożenia, co niekoniecznie może udać się temu drugiemu. Mężczyzna głośny i agresywny sprawia wrażenie gotowego na walkę w każdej chwili.

Jest zauważalny

Konsekwencją bycia głośnym jest bycie zauważalnym. Kobiety pragną uwagi nie tylko swojego mężczyzny, ale też otoczenia. Przynieść im to może związek z łobuzem, który wszędzie jest rozpoznawalny w odróżnieniu od mężczyzny cichego.

Czy tak jest zawsze?

Nie. Tak samo, jak istnieją różne typy mężczyzn, istnieją także różne typy kobiet. Różnorodność preferencji opiera się na doświadczeniu i na znajomości własnych pragnień. Z tego względu kobiety nie tylko pragną różnych cech u mężczyzn, ale także z wiekiem ich preferencje się zmieniają. Najczęściej kobiety, które pragną łobuzów, są w młodym wieku i nie są dość doświadczone. Jednak po związku (lub paru związkach) z osobnikami tego typu dziewczyna będzie chciała znaleźć mężczyznę cichego i spokojnego. Często bywa też tak, że kobiety pragnące niegrzecznych chłopców same posiadają podobny charakter i związek cichego mężczyzny z nią skazany byłby na porażkę.

Jakim być?

Żeby uwieść kobietę, warto być sobą. Oczywiście, trzeba pracować nad swoimi wadami, ale nie można udawać, że ich nie ma. Trzeba także eksponować swoje zalety. A przede wszystkim nie warto udawać kogoś innego i zmieniać się na siłę. Po wielu rozczarowaniach każdy w końcu znajdzie osobę, która będzie chciała przeżyć z takim mężczyzną całe życie. Z tym konkretnym mężczyzną, a nie z jego udawaniem.

Autor: www.uwodzenie.org.