Dom i ogród

Jaką pergolę wybrać do ogrodu?

Pergola metalowaUrządzając swój ogród warto stawiać na rozwiązania, które są jednocześnie funkcjonalne i urokliwe. Wśród nich wymienić możemy przede wszystkim pergole.

Więcej…

 

Najmodniejsze w tym sezonie kafelki do kuchni

Kafelki do kuchniOd kilkunastu lat panuje nieprzerwana moda na kafelki do kuchni. Odchodzi się już od tapet, boazerii, a nawet gładzi, na rzecz bardziej trwałego i znacznie łatwiejszego w utrzymaniu materiału. Płytki idealnie odbijają światło i rozjaśniają nawet niewielkie i ciemne pomieszczenie, a poza tym w kilka minut można je dokładnie wyczyścić z użyciem jedynie gąbki i płynu do mycia naczyń. Producenci płytek idąc za tym ciosem, z sezonu na sezon oddają w ręce użytkowników kolejne modele pięknej i trwałej glazury do kuchni.

Więcej…

   

10 trendów w kafelkowaniu w 2019

Trendy w kafelkowaniuNowy rok to nowe trendy, które pojawią się w wystroju wnętrza. Jeśli planujesz remont mieszkania, koniecznie przeczytaj, co w najbliższym czasie będzie dominować w kafelkowaniu ścian i podłóg. Zapraszamy do lektury!

Więcej…

 

Ogród a charakter człowieka

Ogród a charakter człowiekaPrzemyślane aranżacje ogrodów odzwierciedlają nasz charakter, styl życia, a nawet wiek. Odpowiadają potrzebom domowników i stanowią przykład doskonałej kompozycji. W takim ogrodzie nie może zabraknąć cieszącej oko roślinności, jak i przestrzeni przeznaczonej do wypoczynku.

Więcej…

   

Styl art deco we wnętrzach. Jakie ściany, meble, tkaniny? Salon, kuchnia, łazienka Art deco

Styl art deco w salonieStyl art deco - styl w sztuce, w tym w architekturze wnętrz rozpowszechniony w latach dwudziestolecia międzywojennego. Dwudziestolecie to jeden z najbardziej burzliwych okresów w dziejach europejskiej sztuki, czas kiedy francuskie salony i bujne życie paryskich artystów wyznaczały europejskie trendy w architekturze, sztuce i modzie.

Więcej…

 

Dekoracje i dodatki kuchenne

Dekoracje kuchni - styl  prowansalskiDekoracje w kuchni. Kuchnia powinna być zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna, nie można więc zapomnieć o stosownych dekoracjach, pozwalających na stworzenie w tym pomieszczeniu wyjątkowego klimatu.

Więcej…