Jak przyśpieszyć porost włosów?

Jak przyśpieszyć porost włosów?Czy porost włosów można przyspieszyć? Czy włosy mogą być lepsze, zdrowsze, mocniejsze i dużo ładniejsze? Oczywiście. Sposobów na przyspieszenie porostu włosów jest sporo. Istnieje też wiele metod prowadzących do tego, iż ich stan się poprawi.

Dieta

Dieta ma dal włosów większe znaczenie niż może się wydawać. Wprowadzając do naszego jadłospisu produkty z wapniem, białkiem, witamina B12 oraz produkty bogate w inne witaminy, możemy wpłynąć nie tylko na poprawienie naszego stanu zdrowia, ale także na wygląd włosów. Odpowiednia dieta jest bardzo istotna. Jeśli nie chcemy lub nie możemy jej stosować, rozsądnym wyjściem może być suplementacja. Suplementy diety oczywiście są sztuczne, jednak również mogą dostarczyć organizmowi ważnych składników.

Stosuj dobre kosmetyki do włosów

Kosmetyki do włosów to szeroka oferta. Wśród dostępnych produktów znajdują się lepsze, gorsze i bardzo złe. W naszym interesie jest inwestowanie w produkty dobre i odpowiednie dla naszego rodzaju u stanu włosów.

Szampon to nie wszystko

Kosmetyk niezbędny naszym włosom, to nie tylko szampon. Chcąc posiadać ładne włosy, należy oprócz niego stosować odżywkę, a od czasu do czasu również serum regenerujące. Tylko taki zestaw powoduje odpowiednie odżywianie włosów i poprawia ich stan.

Kosmetyki do układania włosów

Wiele osób stosuje kosmetyki do układania włosów. Warto pamiętać, że pianki, lakiery i inne produkty służące do układania włosów, mogą pogorszyć ich stan, podobnie, więc jak w przypadku szamponów i odżywek, należy stawiać na najlepsze produkty.

Fryzjer

Włosy regularnie przycinane rosną lepiej i szybciej. Tą prawdę zna wielu z nas. Jeśli zależy nam na dobrym stanie naszych włosów, regularnie należy zgłaszać się do fryzjera by odpowiednio je przyciął. Poza pozytywnym efektem dla włosów, zyska nasza fryzura, a my sami będziemy czuć się lepiej.

Pielęgnacja włosów w domu

Pielęgnacja włosów w domu to nie tylko mycie, ale również czesanie. Wbrew pozorom to czynność nie tak łatwa, jak może się wydawać. Czesanie należy wykonywać w delikatny sposób. Szarpanie, rozczesywanie na siłę, może przyczynić się do wyrywania włosów oraz do ich łamania i oczywiście warto tego unikać. Do czesania należy używać szczotki z miękkim włosiem oraz grzebieni dobrej jakości.

Czesanie sposobem na porost włosów?

Czesanie może być sposobem na przyspieszenie wzrostu włosów. Oczywiście takiego efektu nie da się uzyskać, jeśli grzebień, którego będziemy używać będzie nieodpowiedni. Do tego celu warto zakupić grzebień laserowy. Promienie lasera, emitowane przez ten grzebień, z łatwością przenikają przez włosy, bez względu na ich barwę i docierają do skóry głowy, pobudzając mieszki włosowe do wytężonej pracy. Efekt działania grzebienia to między innymi:

  • przyspieszony porost włosów,
  • wzmocnienie włosów istniejących.

Dzięki stosowaniu tego grzebienia, z zaskoczeniem, można odkryć, iż włosy rosną nawet tam, gdzie wcześniej ich nie było.

Pielęgnacja włosów, odpowiednie odżywianie, stosowanie dobrych kosmetyków to ważne rzeczy. Jeśli jednak chcemy cieszyć się doskonałą fryzurą, warto również sięgać po metody nowoczesne i mniej znane. Używanie laserowego grzebienia jest jedną z nich. On naprawdę działa i poprawia stan włosów. Po kilku tygodniach stosowania można zauważyć różnice w wyglądzie naszych włosów. Działając różnymi metodami, z pewnością poprawimy wygląd i stan naszych włosów, będą one wyglądały lepiej, więc i nasz wizerunek się poprawi. Warto o tym pamiętać.

Ocena: 5.0

Komentarze